Ekskluzywne drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna i kuchnie - poznaj naszą ofertę

Zapraszam do mojej pracowni. Tutaj artyzm rzemiosła znajduje oparcie w wiedzy i doświadczeniu. Tylko takie połączenie daje możliwość realizacji unikalnych projektów, zaspokajających najwyższe wymagania. Zajmujemy się produkcją drzwi i okien drewnianych na wymiat, a także stylowych mebli kuchennych. Rozpoczynamy naszą pracę od projektu obejmującego wszystkie Państwa wymagania techniczno - estatyczne, poprzez produkcję, na montażu kończąc. 
Naszą misją jest kreacja wnętrz o prestiżowej jakości, elegancja i finezja wykończenia. Kreujemy Piękno drogą szacunku do natury i ekspresji twórczej. Jesteśmy dumni, że dbałość o szczegóły wyrobów i ostateczne wysokie szlify stały się wśród naszych Klientów znakiem rozpoznawczym.
 
Na kartach tej strony przedstawiamy świat szlachetnego drewna i artystycznego kunsztu rzemieślniczego. Mamy nadzieję, że staną się one dla Państwa inspiracją i zachętą do kontaktu z nami.
 
Radosław Dubiński

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE


INSPIRACJE


Dubiński
DUBIŃSKI - Pracownia Stolarki Artystycznej
83- 110 Tczew, ul. Gdańska 32
tel. (+48) 58 53 03 200
kom. (+48) 602 608 050
email: info@dubinski.com.pl


FORMULARZ KONTAKTOWY

ODDZIAŁY DEALERSKIE

Oddział Polska północna
Anna Cysdorf
email: ania@dubinski.pl
Kom:. +48 600 051 915
Oddział Warszawa
Joanna Chmielińska
email: joanna@dubinski.pl
Kom: +48 504 662 738
Oddział Poznań
Filip Mielnik
email: filip@dubinski.pl
Kom: +48 602 153 506
Oddział Polska południowa
Maria Gandecka
email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 505 190 662
Oddział Rosja
Karol Rekret
email: karol@dubinski.pl
Kom: +48 660 232 241
Australia
Janek Irzyk
email: sales@dubinski.com.au
Kom. + 61 438 866 477
Oddział Anglia II
Nadeem Malik
Email: nadeem@dubinski.co.uk
Mobile: +44 7711 645 604
Oddział Hiszpania
Marcin Liszkowski
email: marcin@dubinski.pl
Mobile Pl: +48 501 706 501
Mobile ESP: +34 654 775 533
Oddział Anglia I
Kamila Sitwell
Email: kamila@dubinski.co.uk
Mobile: +44 7832 228 312